Doodle Devil

Windows 8 için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1.99$
  • Boyut 144.4 MB
  • Version 1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma JoyBits Ltd.
Tanrı dünyayı oluşturmakla meşgulken işleri karıştırmaya çalışan bir şeytanı yöneteceğiniz oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Tanrı dünyayı oluşturmakla meşgulken işleri karıştırmaya çalışan bir şeytanı yöneteceğiniz oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Tanrı evreni oluşturmakla meşgul iken yönettiğimiz şeytan alçakça planlar peşindedir. Ateş, toprak, hava ve rüzgar gibi elementleri kullanarak farklı kombinasyonlar yapacağınız oyunda bu kombinasyonlar ile şeytani güçler, zombiler ve kötü yaratıklara yaratacaksınız.

Temel amacınız ateş, toprak, hava ve rüzgar gibi elementler ile oluşturduğunuz kombinasyonlar ile yarattığınız canavarları kullanarak dünyayı karıştırmak. Oyunda bulunan sevgisel kontroller sayesinde yaratıcılığınızı konuşturabilir ve eğlenceli kombinasyonlar yapabilirsiniz. İlginç, komik ve düşündürücü bir hikayeye sahip olan Doodle Devil oyununu mutlaka denemelisiniz.

Doodle Devil, İngilizce, Almanca, Hollandaca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Japonca, Çince, Korece, Portekizce, İsveççe ve Lehçe gibi 13 farklı dil desteğine sahiptir. Ayrıca seçebileceğiniz Şeytan Yuvaları ve Şeytan Modu bulunuyor.

Daha Fazla Göster
Doodle Devil indir